Začni rátať od devätnásť | Fotovýzva týždňa (minulého)

Jump!

Snažím sa presvedčiť samu seba, že mám čas ešte na jednu vec. Už len samotný fakt, že toto píšem po ôsmej večer v nedeľu ukazuje na to, že to nie je celkom pravda. Lenže to vyzerá na veľkú srandu a tak sa nedám odradiť niečím takým banálnym ako nedostatok času a neschopnosť si ho produktívne zariadiť!

Tou vecou je 52 týždňová foto výzva. Poznáte ju? Ja som ju až do nedávna nepoznala, ale rozhodla som sa, že sa zapojím aj takto uprostred – na konci devätnátsteho týždňa. Ide o to, že na každý týždeň máte spraviť jednu fotku s danou témou, alebo kompozíciou, alebo pocitom (čo už je naozaj výzva). Ja som na ňu našla zdroj tu.

Tohto týždňová výzva bola téma jump, teda skok. Ešte sa aj hodila na môj osobný „začiatok“ výzvy :D. Celkom som si to užila. Čo vy na to, má niekto chuť sa ku mne pridať? Ak áno, pridajte fotku na instagrame s #52fotozkutasveta, nech sa môžeme navzájom podporiť :).

Téma na budúci týždeň je:

SYMETRIA (kompozícia)

Hurá fotiť!

Aj Vy máte radi ten pocit, keď Vám príde list? Prihláste sa tu a ja Vám raz do mesiaca jeden pošlem. Jeho obsah je listové tajomstvo, ktoré nájdete len v emaili!

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *