Písať naplno, bez obmedzení a MAGNETICKY.
Priťahovať ku sebe tých správnych čitateľov, zákazníkov, aj klientov.

Je možné sa naučiť písať tak, aby to ľudí chytilo za srdce?

Dá sa naučiť byť dobrým spisovateľom?

Môžu ku sebe “pritiahnuť k sebe zákazníkov a čitateľov” aj introverti?

Vaša nová realita

Ja viem, že áno. Viem to, lebo váš život môže vyzerať aj takto:

Vaša nová realita

Predstavte si, že sa ráno zobudíte s dobrou náladou. Posadíte sa na posteli, s úsmevom sa natiahnete. Dáte si jemnú rozcvičku, len aby ste rozprúdili krv do žíl. Vaša hlava už pomaly začína plánovať, čo vás v ten deň čaká. Pri predstave, že idete pracovať sa vo vašom tele rozplynie príjemný hrejivý pocit. Vy tú prácu MILUJETE. Viete, že robíte to, čo máte. Pre toto ste prišli na tú Zem práve v tomto čase. Aby ste tvorili a robili TOTO. 

Keď o vašej práci o vašej vášni píšete, úplne sa rozsvietite. Ľudia si nemôžu pomôcť, priťahujete ich ako svetlo motýle. A keď od vás odchádzajú trochu toho svetla rozsvietia aj sami v sebe.

Našli ste tie správne slová. Viete ako povedať a napísať správu, ktorú chcete dať do sveta. Ktorú MÁTE dať do sveta. Vďaka tomu kráčate vo svojom živote s ľahkosťou a šťastným srdcom. A vaše šťastie robí šťastnejších všetkých tých, čo stretnete.

Píšete knihy, texty, aj príspevky na sociálne siete a nie ste z toho unavení.

hovoríte o svojej práci a nevoláte to marketing.

TAKTO STE SI PREDSTAVOVALI SVOJu prácu.

A takto môže aj vyzerať.

cropped-Logo-bez-textu-čierna-3-2.png

Nájsť tie správne slová a vedieť ako a kde ich napísať sa DÁ NAUČIŤ. Netreba vám na to talent. Dokonca sa to dá aj vtedy, keď vám povedali, že písanie a čítanie nie sú vaše silné stránky. Fakt. Aj vtedy.

Viem to, pretože som si túto cestu sama prešla.

Volám sa Barbora Vanická a som spisovateľka a book koučka. Nikdy som počas celej mojej študentkej kariéry nevyhrala jedinú literárnu súťaž. Zo slovenčiny som mala dvojky, z angličtiny som raz takmer prepadla. Po ukončení štúdia psychológie som mala fóbiu z písania – dlho mi trvalo uvoľniť sa už len pri napísaní mailu. 

Mala som však túžbu. Túžbu písať. Bola tak silná, že som sa napriek strachu pustila do tvorenia. A do hlbokého štúdia strachu z písania, možností a schopností ho prekonať. 

Prešla som mnohými kurzami, životnými udalosťami, študovala všetky knihy o písaní aj sebarozvoji, ktoré mi prišli pod ruku. 

Dnes, už publikovaná a ocenená autorka, som sa po piatich rokoch psychologickej praxe rozhodla posunúť moje skúsenosti a znalosti ďalej. 

Pretože verím, že máme žiť príbeh, ktorý bije v našom srdci. Lebo verím, že stojí za to ho žiť. A pretože viem, že ľudí, ktorí chcú písať je omnoho viac ako tých, čo aj píšu. A pretože viem, že písanie môže otvoriť cestu nielen ku spisovateľskej kariére.

cropped-Logo-bez-textu-čierna-3-2.png

Mojím veľkým snom a poslaním je vytvoriť priestor, kde ľudia NÁJDU PRÍBEH, ktorý chcú dať svetu.

A nájdu cestu k tomu, AKO HO DAŤ VON.

✍️ Na tú prvú časť potrebujete znalosti psychológa

✍️ Na tú druhú remeslo spisovateľa.

✍️ A ja mám oboje.

Chcela som vytvoriť priestor, kde spojím oba tieto svety. Kde môžu ľudia vo svojom tempe, a svojím autentickým spôsobom nájsť príbeh, ktorý chcú povedať, slová, ktoré ho k nemu dovedú a dostanú do ruky nástroje, ktoré mu pomôžu tento príbeh dostať medzi ľudí.

A tak vznikol kurz, ktorý vám dnes ponúkam.

Dovoľte mi predstaviť VÁM…

cropped-Logo-bez-textu-čierna-3-2.png

NIKDY TI NEDÔJDE INŠPIRÁCIA

Je to online kurz, ktorý viete prejsť v bezpečí a pohodlí vášho domova. A síce ho budete robiť sami, ale bude celú dobu s mojou podporou.

Okrem lekcií, ktoré budete prechádzať v pre vás najvhodnejšom čase, budeme mať tri online cally, kde sa ma v reálnom čase budete môcť pýtať otázky a zdieľať vašu cestu.

 Je to kurz o písaní, ale hlavne o nájdení tých slov v sebe. Bude vám svietiť na cestu ku príbehu, ktorý chcete napísať, bez ohľadu na to, či to je román, motivačná kniha, alebo príspevky na facebooku, či letáku, čo necháte na pulte obľúbeného obchodu. 

Na konci budete vedieť, čo chcete povedať. A napísať.

Keď  tieto slová nájdete, už vám ich nikto nevezme. 

A nielen že zistíte, ktorý z tých nápadov v hlave máte napísať prvý, nielen, že ho dopíšete, ale aj budete vedieť ako o ňom rozprávať. 

A to je kombinácia znalostí, ktorú som nikde inde nenašla.

Čo vás čaká v NIKDY TI NEDÔJDE INŠPIRÁCIA?

Kurz bude trvať 12 týždňov a každý týždeň Vás bude čakať kapitola o písaní, ktorá vám otvorí dvere bližšie ku vášmu príbehu.

Začíname v prvý jarný deň 20.3.2023

Každý týždeň bude obsahovať:

  • video o danej problematike,
  • pracovný list s príslušnými cvičeniami,
  • denníkové prompty, pre hlboké spoznanie inšpirácie v sebe
  • nepísací bonus, ktorý nepriamo, ale o to účinnejšie podporí vaše písanie

A aké témy budú súčasťou kurzu?

Pozrite sa sami:

Ako pomenovať ten neurčitý oblak túžby v sebe – čo chce povedať? Aký je to nápad? Čo je to za vec? Čo je to moje prečo? Prečo to robím?

Kde vo mne sa berie na to sila? Čo vo mne sa chce ráno zobudiť a tvoriť práve toto? Čo vo mne ma volá a nie je spokojné v bežnom živote? Čo na tom je tá časť, ktorá ma prirodzene baví?

Ako na to, čo robím vplýva môj vlastný príbeh? Aké superschopnosti sa skrývajú v mojom vlastnom živote?

Čo vidím? Čo počujem? Čo chutí? Čo vonia? Čo cítim? Ako sa spájam so svetom zmyslami – ako ho vnímam? Čo prechádza zo života ku mne?

Ako vnemy spracovávam? Aké emócie preživam? Ako vplývajú na to, čo chcem robiť? Ako vo mne žijú? Čo mi hovoria o svete a o mne?

Čo hovorím najčastejšie, ako sa vyjadrujem. Ako sa moja reč líši od reči môjho “vyššieho ja”? Ktoré veci, čo hovorím mi prospievajú, ktoré škodia? Aký je môj štýl písania a ako ho nájsť?

Ako nájsť originálnu myšlienku, keď všetko je už napísané?

Na mojej práci mi záleží a viem, akú má hodnotu. Obhájim si ho, nech so myslí kto chce, čo chce. Nepotrebujem uznanie od druhých, vidím hodnotu, ktorú ponúkam.

Toto chcem vyjadrovať. Toto chcem stelesňovať. Za týmto si chcem stáť. A viem, že toto má hodnotu. Viem prečo je dôležité si za tým stáť.

Viem ako “svietiť” do sveta. Vidno ma a moja kniha sa kupuje.

Viem, že to, čo píšem pomáha svetu. Preto ju viem predať. Preto ma to baví.

Viem, čo chcem tvoriť. A viem, že mám veľa nápadov a viem ako a kedy ich dať do sveta. Dôverujem procesu, že ma zavedie, kam má dôjsť.

cropped-Logo-bez-textu-čierna-3-2.png

Pre koho je kurz určený?​

Tento kurz je pre každého, kto:

🟢 chce napísať knihu, lebo vie, že ju svet potrebuje počuť

🟢 možno si ešte neverí, no niečo v ňom už vie, že jeho život môže vyzerať celkom inak

🟢 vie, že môže pracovať tým, čo ho baví

🟢 chce zdieľať svoju vášeň a aj svoj biznis od srdca

🟢 chce ku sebe pritiahnuť tých pravých čitateľov aj klientov

🟢 kto chce svojimi slovami inšpirovať svet.

cropped-Logo-bez-textu-čierna-3-2.png

!POZOR! KURZ NIE JE PRE:

❌  tých, čo chcú robiť len bežný copywriting.

❌ ľudí, ktorí chcú pracovať len kvôli peniazom.

❌ kto chce len ovládať pravidlá, no nechce svoje príbehy aj skutočne žiť.

❌ kto sa nerád zamýšľa nad vlastným životom.

❌ kto si myslí, že písanie nedokáže zmeniť život.

Ak to tak máte, je to celkom v poriadku. No v tom prípade vám rovno odporúčam, aby ste si kurz nekupovali. Nebude vás baviť.

Volá vás tento kurz?

Cítite, že svojej knihe, svojim slovám chcete venovať váš rok 2023?

Viete hlboko vo svojom srdci, že áno, toto je cesta, po ktorej sa chcete vydať?

V tom prípade je dnes ten najlepší deň na to, aby ste do toho skočili a kurz kúpili. Teraz je ten kurz za najlepšiu možnú cenu, ako kedy bude. Viem, aké veľké znalosti vám v tomto kurze dávam. Sú v tom roky mojej práce, štúdia a vlastného osobného sebarozvoja. Tento kurz môže vašu cestu skrátiť o celé roky námahy. Ak si dovolíte do toho skočiť a pustiť sa naozaj naplno, táto cesta vám môže skutočne zmeniť život.

Začiname až na jar. Na prvý jarný deň – 20.3.2023.

Keď si tento kurz kúpite v marci, bude vás stáť 777 eur. 

Keď ho kúpite do konca januára, bude vás stáť 444 eur. To je takmer polovičná cena.

A nielen to. Pre prvých piatich odvážlivcov, čo skočia do tohto kurzu a rozhodnú sa držať svoju inšpiráciu pevne v rukách, bude jedna hodina 123…PÍŠEŠ (čo je celkom individuálna konzultácia so mnou o vašej knihe) CELKOM ZADARMO, ako ďalší bonus.

Ste pripravení zmeniť svoj život? Ste pripravení pripísať ku svojmu menu prívlastok “autor”?