Barion Pixel

Rozmýšľali ste niekedy nad tým prečo sa Vám v šuflíku písacieho stola kopia nedokončené príbehy?

Prečo si stále kupujete nové zápisníky, aj keď do nich nikdy veľa nenapíšete?

A prečo z Vás z času na čas vypadne malá básnička a Vy máte pocit, akoby ste vyšli na Everest?

Fakt sa snažíte tváriť akože “no big deal”, no vo vnútri vo vás nezadržateľne rastie pocit hrdosti. Tie štyri malé riadky niečo spravili. Akoby zazvonili na zvon uprostred Vašej hrude, ktorý ste ani nevedeli, že tam máte. Zapadli ako dielik do skladačky. Ako je možné, že toto sa stalo?

To čo sa totiž stalo je, že ste cez tých zopár slov našli kúsok svojej vlastnej pravdy.

A v celej Vašej bytosti cítite, že áno TOTO JE ONO.

Chceli by ste takéto momenty zažívať častejšie?

Len ako si na to nájsť čas, že? Ako si vytvoriť priestor a obhájiť si ho pred rodinou aj sami pred sebou?

Poznám to. Tiež sa mi ťažko začínalo s písaním a keďže chcem pomáhať príbehom na svet, tak som vytvorila priestor, kde sa môže každý pridať, celkom zadarmo a tomu svoju príbehu pomôcť vyjsť o kúsok viac. A tým priestorom je:

📚 PÍSACÍ ŠTVRTOK ✍️

Čo to presne je?

Písací štvrtok je hodinka písania, každý štvrtok o 19:00. Môžete tu slobodne tvoriť čokoľvek si vymyslíte, vyberiete a budete chcieť. Dá vám výhovorku, keby sa niekto pýtal, čo robíte a prečo práve vtedy. Je to priestor na akýkoľvek príbeh, ktorý sa odohráva vo Vašej hlave. A čo je najlepšie, je ÚPLNE ZADARMO. A ešte ku tomu nezáväzne – prídete ten štvrtok, čo sa Vám hodí* :). 

*Tu však musím upozorniť na jednu vec. Písanie je aj o vytvorení zvyku písať pravidelne. Na Písacie štvrtky môžete prísť kedy chcete. No zároveň ich môžete použiť na vytvorenie tohto dôležitého “písacieho” zvyku.

✍️ Písací štvrtok je pre každého, kto:

📚 má rád príbehy a verí v ich mágiu 

📚 chce napísať svoj vlastný, alebo konečne dopísať aspoň jeden z tých rozpísaných

📚 rád by si vytvoril čas na písanie, ale nejako vždy do toho niečo príde

📚 je proste zvedavý a chce sa pridať

 

✍️ Čo budem potrebovať?

Seba. Počítač alebo iné zariadenie, kde sa viete pripojiť na internet a tým pádom na stretnutie. Príjemné miesto, kde Vás nebudú rušiť iní a viete tam písať. A niečo na písanie, podľa Vašej voľby – pero a papier (kancelársky, zápisník,…), alebo počítač, či mobil, písací stroj… čokoľvek vyhovuje Vám.

✍️ A ako to bude prebiehať?

Celé toto stretnutie je vytvorené pre podporu našej kreativity. Preto vždy začneme tým, že Vás prevediem vizualizáciou témy príbehu (napr. písanie zo srdca, stretnutie s hlavnou postavou a pod.). Potom si už pustíme hudbu a začne sa tá pravá spisovateľská mágia. Celé to bude trvať hodinku. Na konci Vám dám vedieť, kde sa budete môcť pýtať otázky, keby ste nejaké mali.

✍️ Kde dejú Písacie štvrtky a ako sa tam dostanem?

Písacie štvrtky sa dejú na Google meets a link posielam každý štvrtok mailom. 

Google meets je free platforma, ktorú nemusíte inštalovať do počítača. Môžete si vybrať, či tam budete s videom alebo bez neho – písacie štvrtky sú plne introvert friendly, nebude sa od vás vyžadovať žiadna komunikácia (aj keď v prípade záujmu bude na ňu priestor 😉). Mňa budete vidieť na videu. Teda až na čas, kedy Vám premietnem moju obrazovku. 

Chcete sa pridať? Pošlite mi email a ja Vám vo štvrtok pošlem link aj s novým playlistom.

*kliknutím na tlačidlo „Chcem listy z Kúta sveta“ súhlasíte so spravcovaním Vašich osobných údajov. Z odberu kútosvetských listov sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Lepšie raz vidieť ako trikrát počuť! Kliknite sem a ja vám pošlem prvú kapitolu zadarmo. A pribalím aj pozdrav od múzy ;)