Barion Pixel

Si presne? | Symetria v 20tom týždni fotovýzvy

Prišiel koniec 20 týždňa v roku a ja znovu na poslednú chvíľu (obávam sa, že toto bude pravidlo) pridávam môj počin k tohtoročnej fotovýzve.

Téma tento týždeň bola “symetria”. 

Asi to zhrniem – nie je to môj šialok kávy. Som rozlietaná, príbehy píšuca zo všetkých strán len nie od začiatku do konca osoba. Veľmi som na seba hrdá, keď fotku správne zaostrím a to nie je veľmi často. 

Ale pri tejto téme mi napadla myšlienka o symetrii v príbehu. Veľmi som ju chcela dať do fotky. Vyžadovalo to však ak zvládnutie photoshopu a tam som ešte celkom nedošla. Keďže však verím v krásu v nedokonalosti a v šťastí na ceste učenia sa, tak vám ju ukážem.

nedokonalá symetria

Nie je to symetricky. Nie je to dokonale upravené. (Ja som sa fakt snažila, ale myslím, že si musím asi prejsť nejakým kurzom photoshopu, lebo sama som na doladenie jednoducho neprišla). Ale je to symetria písania, ktorá je nevyhnutná pri tvorbe príbehu. Balancovať čas kedy čítame (pravá strana fotky) s časom, kedy píšeme
(ľavá strana). Aj jedno aj druhé je veľmi dôležité. A ak máte kúsok šťastia a veľa odhodlania…. tak to jedného dňa vyústi do príbehu :).

Teším sa na vás budúci týždeň s témou “Bez portrétu”.

Krásny týždeň!

Listy od Bašky

 

Poznáte tie zimomriavky, keď Vám príde list do schránky? Prihláste sa sem, a z času na čas Vám príde Jeden taký zimomriavkový list do emailu.

Vždy budete vedieť, čo je nové v Kúte sveta.

Lepšie raz vidieť ako trikrát počuť! Kliknite sem a ja vám pošlem prvú kapitolu zadarmo. A pribalím aj pozdrav od múzy ;)