Barion Pixel

123...PÍŠEŠ!

ČO JE 123...PÍŠEŠ?

123…PÍŠEŠ! je rozstrel Vášho príbehu. 60 minútový call priamo so mnou, kde preberieme bod, v ktorom sa práve nachádzate a kam by ste chceli ísť. Nájdeme spolu dôvod prečo ste sa zasekli a hlavne konkrétne kroky, ktoré vám pomôžu sa posunúť ďalej.

V rámci 123...PÍŠEŠ! ZÍSKATE:

 90 min. online call priamo s book koučkou ušitý vám  na mieru

Akčné kroky v prehľadnom pdf formáte, čo vás dovedú k vašemu bestselleru

Zbrane na spisovateľských démonov – techniky na zvládanie vašich prekážok v písaní (strachy, odpor, nedôvera v seba, chaos v hlave a pod.)

A AKO BONUS:

Inšpiratívny ebook o písaní “(Tvoj) Príbeh, čo sa pamätá”, v cene 22 eur zadarmo.

Jediná vec, ktorú pri písaní musíte urobiť sami je ROZHODNUTIE. Na všetko ostatné môžete mať sprievodcu. 

STE PRIPRAVENÍ SKOČIŤ DO VÁŠHO PRÍBEHU?

Predstavte si to – idete po Hlavnej okolo toho kníhkupecva. Vo výklade majú v úhľadnej kôpke najnovší bestseller. Zaberá väčšinu výkladu. Je to kniha, na ktorú všetci čakali. Známa téma, príbeh, čo všetci poznajú, no napriek tomu je to nová kniha. Nachádza riešenia, kde to ostatní už vzdali. Inšpiruje bez nátlaku. Nečudo, že ju všetci milujú.

A na obálke je VAŠE MENO.

 

Tou knihou vám búchalo srdce už dlho. Napísať ju chcelo odvahu – nikto ešte nič podobné nenapísal. Chcelo to prekročiť celú armádu tieňov – dôvodov na to, prečo ju nedokončiť bolo nekonečné množstvo. Udržať svoje srdce otvorené napriek neúspechom, napriek chýbajúcim slovám, nedostatku času aj síl bolo takmer nemožné. No stálo to za to – z knihy dýcha vaša vášeň pre život aj pravdu. Žiari skrz naskz celou knihou a ľudia to vnímajú. Preto ju každý kupuje. Pre to vaše autentické tajomstvo sa o ňu trhajú davy, píšu o nej v novinách, hovoria o nej celebrity. Respektíve, to by sa stalo. 

Keby ste tú knihu dopísali a pustili na svetlo sveta.

Už máte napísané nejaké tie strany v tajnom priečinku v počítači. Už ste si toľkokrát povedali, že ju dopíšete, že TERAZ TERAZ bude ten čas na Vašu knihu, ale. Vždy je tam nejaké ALE. Zdá sa, že sa všetko pokazí presne v momente, keď máte písať, zdá sa, že presne keď si ku knihe sadnete, tak Vám tie úžasné nápady vypadnú z hlavy a zabudnete dve tretiny slov vašej slovnej zásoby. Vaše srdce, ktoré vás v noci budí so spánku s novými myšlienkami a nápadmi, záhadne mlčí presne vtedy, keď si ku tomu sadnete. Aj Vy ste už z toho unavení? Chceli by ste sa konečne odraziť od dna? Ale AKO?

Bolo by super sa o tom porozprávať. Už ste to skúšali s kamošmi, no okrem dobre mienených, ale totálne neužitočných rád ste sa nikam nedostali. Vety ako “treba si proste na to sadnúť”, “buď to vieš, alebo nie”, “hej, je to ťažké”, “chápem” (ale vôbec nechápu), “môžeš to skúšať popri práci” nepomohli. Mysleli to dobre, viete že hej, ale… keby tak naozaj vedeli.

Lenže, to nie je to, čo potrebujete. Chcelo by to niekoho, kto rozumie procesu písania. Kto vie, čo je to spisovateľský blok, kto rozumie tomu, prečo je napísanie tej knihy také dôležité. Kto v ňu verí, možno viac ako vy sami.

Ja chápem. Naozaj chápem. Na vašom mieste som bola už toľkokrát. Zdá sa, že napriek tomu, že veľa ľudí túži napísať knihu, nakoniec sa v tom procese ostanete neskutočne sami. Naozaj to nejde inak?

Ja verím, že áno. Verím, že so správnym sprievodcom sa dá kniha napísať podstatne rýchlejšie. Verím, že na to nemusíte byť sami. Že existujú tie správne položené otázky, tá podpora, ktorá vám pomôže sa posunúť dopredu. A čo viac, ja viem ako vám túto podporu dať.

Volám sa Barbora Vanická, inak známa aj ako Baška z Kúta sveta.

Počas písania diplomovej práce na vysokej škole som si vyvinula fóbiu z písania.  Nebola som schopná sadnúť si za počítač ani na písanie mailu bez toho, aby skrútilo vnútornosti.

Avšak moja túžba písať bola taká veľká, že sa mi podarilo túto fóbiu prekonať – predovšetkým rozhodnutím ísť do toho naplno a zistiť, čo je vo veci.

Teraz, osem rokov odvtedy, po úspešnom vydaní knihy aj samovydaní ebooku môžem úprimne povedať, že poznám cestu von z fóbie z písania.

Teraz si písanie užívam a je mojou obľúbenou aktivitou.

Preto som sa rozhodla spojiť moje spisovateľské zručnosti spolu s mojím psychologickým vzdelaním (s päťročnou praxou) a ponúknuť moje služby aj Vám.

Viem aké to je byť zaseknutá v spisovateľskom bloku. A zároveň viem aj aké to je písať s ľahkosťou a radosťou.

A viem, že sa dá dostať od jedného do druhého – sama som si túto cestu prešla. 

Zarezervujte si termín TU:

Lepšie raz vidieť ako trikrát počuť! Kliknite sem a ja vám pošlem prvú kapitolu zadarmo. A pribalím aj pozdrav od múzy ;)