Barion Pixel

Gratulujem k obrovskému skoku priamo do Vášho písacieho flow. Už sa začínajú pre Vás chystať tvorivé prúdy a pripravovať nápady pre Váš ďalší posun.

Vo Vašej mailovej schránke by ste už mali mať mail s podrobnosťami našeho stretnutia – môžete si ho rovno pridať do Vášho kalendára. 

No skôr ako sa stretneme, máte ešte jednu úlohu.

Vyplniť tento dotazník:

Odporúčam Vám odpovedať na otázky najúprimnejšie ako viete. Nie sú vybraté náhodou. Okrem toho, že mne pomôžu pochopiť Vašu konkrétnu situáciu, tak aj Vám pomôžu dať do slov, čo Vám bráni posunúť sa ďalej. Tento proces má silu sám o sebe. Nepodceňte ju.

Je možné, že už teraz začnete cítiť zmenu vo Vašom postoji ku písaniu. Je to tým, že Vaším rozhodnutím ste spustili veľké sily. Nechajte tomu voľný priebeh a ak chytíte nečakanú “slinu”, tak ju pokojne využite! Teším sa s Vami a na našom calle všetko spolu preberieme.

Nesmierne sa teším, že ste sa rozhodli nastúpiť na túto cestu. Verím, že knihu, ktorú chcete napísať, svet potrebuje počuť!

Keby ste mali akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať na baska@kutsveta.sk.

 

Kým sa stretneme, nech Vás sprevádzajú múzy!

 

Baška z Kúta sveta

Logo - bez textu- čierna (3)

Lepšie raz vidieť ako trikrát počuť! Kliknite sem a ja vám pošlem prvú kapitolu zadarmo. A pribalím aj pozdrav od múzy ;)